www.preklady-bulharstina.com Mapa webu Hledat Kontakty
BULHARŠTINA-ČEŠTINA-ANGLIČTINA-SOUDNÍ PŘEKLADY A TLUMOČENÍ

Vítejte na internetových stranách nabídky překladatelských a tlumočnických služeb do bulharštiny, angličtiny. Předností poskytovaných služeb je přímý a individuální přístup: nejednáte se zprostředkovatelem, ale přímo s tím, kdo překlady či jiné Vámi požadované služby provádí.

PŘEKLADY A TLUMOČENÍ Z / DO BULHARŠTINY --- JUDr. M. DIMITROVA

Překlady do bulharštiny, překlady z bulharštiny do angličtiny a překlady z angličtiny do bulharštiny jsou v současné době stále více vyhledávány jak jedinci, tak českými nebo bulharskými národními i nadnárodními společnostmi, které investují svůj kapitál do poboček v České nebo Bulharské republice.

To pro mě jako advokáta a zároveň soudního tlumočníka a překladatele do bulharštiny a angličtiny znamená jediné - poskytnout jak fyzickým osobám, tak významným společnostem vysoce odborné a kvalitní služby ( překlady, tlumočení ) za konkurencí nedostupnou cenu, a zároveň jim pomoci najít řešení v právních otázkách jejich problémů (překlady do angličtiny a bulharštiny, advokátní služby).

Provádím překlady jak běžné, tak odborné právní, obchodní, ekonomické, technické, medicínské texty ve všech kombinacích těchto jazyků - čeština, bulharština, angličtina. Se spolupracujícími kolegy zajišťujeme kombinaci bulharština –němčina -francouzština.

Za důležité pro Vaši spokojenost považuji i to, že nabízím interdisciplinární přístup: naše praxe umožňuje spojovat různé obory, např. právo, ekonomiku a techniku (oceníte při překladech smluv, výročních zpráv, marketingových strategií atp.). Překlady zhotovené v písemné nebo elektronické podobě lze doplnit konzultací přímo u klienta, což často žádají ti, kdo potřebují zpracovat rozsáhlejší obchodní smlouvy, audity a projekty a nechtějí si vše nechat překládat.Osvědčila se dlouhodobá spolupráce s konzultanty z různých oborů, zejména medicíny a technických disciplín.

 mariyana_dimitrova_01.jpg
Na spolupráci se těší
JUDr. Mariyana Dimitrova